ABC GAZETESİ SİTE İÇİ YORUMLARA DAİR AÇIKLAMA

Sitede yer alan yorumlara ilişkin ABC Haber Merkezinin duyurusu...

ABC Gazetesi site içi yorumlara dair açıklama

09 Ekim 2017 Pazartesi 13:12

Sevgili ABC okurları, uzun bir süredir geri bildirim ve eleştirilerinizi yorumlardan takip etmekteyiz. Site içi yorumlar hakkındaki görüş ve eleştirilerinizi son derece dikkatle inceledik ve değerlendirdik. Bu konuda ABC Gazetesi olarak bir açıklama yapma ihtiyacı gördük.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, tüm yorumlarınız ABC çalışanları tarafından okunmaktadır. Site ilkelerimiz gereği; reklam, küfür, hareket, doğrudan aşağılama vb. içerikli yorumları engellemek amacıyla yorumlarınız ABC çalışanları tarafından onaylandıktan sonra yayımlanmaktadır.

Özellikle son zamanlarda günlük site içi haber yorumlarının artmasından dolayı yorumlarınızı zamanında yayımlama konusunda aksaklıklar yaşadık. Bu konuda özür dileriz. İlerde bunun gibi daha az sorunla karşılaşmak için ekibimizi genişlettik.

Siz değerli ABC okurlarımızdan ricamız, yorumlarınızın yayımlanmasında sorun yaşamamanız ve daha hızlı sitede görülmesi için belli kurallara dikkat etmeniz.

Kriterler;

  • Her türlü küfür, hakaret, kişileri aşağılama, rencide edici cümle ve imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar kesinlikle onaylanmayacaktır.
  • Hakaret ve küfür içeren kelimeleri noktalarla ve işaretlerle ayırma yine onayımızdan geçmeyecektir.
  • Reklam içerikli yorumlar yayımlanmayacaktır.
  • Bağlantı(Link) içeren her türlü yorum silinecetir.
  • Tamamen büyük harflerle yazılmış yorumlar onayımızdan geçmeyecektir.
  • Yabancı dilde yazılan yorumlar yayımlanmayacaktır.

ABC HABER MERKEZİ