MUSTAFA KOÇ'UN EN BÜYÜK TUTKULARI

Mustafa Koç'un Instegram hesabından yaptığı paylaşımlar, onun bu hayattaki en büyük tutkularını da açıkça gösteriyordu.

Mustafa Koç kalp krizi geçirmeden önce instagram hesabından en son kar paylaşımı yaptı. Mustafa Koç'un instagramında ailesi ve çoçukları ile ilgili bolca fotoğraf yer alıyor. Koç'un bir diğer tutkusu ise deniz ve vahşi doğa. Instagram hesabından safari ve tekne turu fotoğrafları paylaşan Koç, yaptığı dalışlarda çektiği fotoğrafları da paylaşıyordu.

Tabi ki paylaşımlarda en çok dikkat çeken konulardan biri ise Mustafa Koç'un Mustafa Kemal Atatürk'e olan sevgisi ve hayranlığı. Koç, sosyal medyada Atatürk'le ilgili paylaşımlar da yapıyordu.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, kalp krizi geçirmeden 2 gün önce instagram hesabından Kanlıca'da çektiği  bir manzara resmi paylaştı. Mustafa Koç'un takipçileri bu fotoğrafına beğeni yağdırdı.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, geçirdiği kalp krizi sonucu 56 yaşında öldü. Mustafa Koç'tan geriye instagram hesabında yaptığı ailesi ve kızlarına dair özel paylaşımlar kaldı.

MUSTAFA KOÇ INSTAGRAM HESABI

Mustafa Koç 'un instagram hesabında 27 bin takipçisi bulunuyor. Mustafa Koç'un “Kanlıca karlı bir sabah” notuyla paylaştığı son fotoğraf aşağıdaki kare oldu;

Bin 943 kişi tarafından beğenilen bu fotoğrafı Mustafa Koç, bu sabah kalp krizi geçirdiği evinden çekmişti.

MUSTAFA KOÇ KIZLARI

Mustafa Koç instagram hesabında iki kızının resimlerini de hayli sıkça paylaşıyordu. Son olarak kızlarını 'meleklerim' diyerek bu resimle takipçileriyle paylaşmıştı.

KARISI CAROLİNA KOÇ VE KARDEŞLERİ

Mustafa Koç instagram hesabından eşi Carolina Koç'un kız kardeşleri ile çektirdiği bu resmi de paylaşmıştı.

ÇETİN ALTAN'IN YAZISI

Mustafa Koç, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Çetin Altan'ın hayata dair bir pasajını da paylaşmıştı.

HAVANA'DAKİ ATATÜRK BÜSTÜ

Mustafa Koç 'Havana'dan paylaştığı Atatürk büstü karesiyle de hayli beğeni almış.

Mustafa Koç'un Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili diğer paylaşımları ise şöyle:

Madame Tussaud’s müzesindeki Atatürk heykeli için harekete geçti

Atatürk'ün ölüm yıldönümünde dünyanın en ünlü balmumu heykel müzesi Londra Madame Tussaud’s müzesindeki Atatürk heykeli Koç Grubu tarafından gerçeğine uygun hale getirildi. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ‘Dünyaca ünlü müzede daha önce sergilenen Atatürk heykelinin gerçeği tam yansıtmaması Türk kamuoyu olarak hepimiz için duyarlı bir konuydu’ demişti.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç olarak bu etkinliğin ev sahibi olmaktan dolayı gerçekten gururlu ve heyecanlıyım’ diyen Mustafa Koç, o programda sözlerini şöyle sürdürmüştü: 

‘Dünyaca ünlü müzede daha önce sergilenen Atatürk heykelinin gerçeği tam yansıtmaması Türk kamuoyu olarak hepmizin duyarlı olduğu bir konuydu. Tüm dünyanın cumhuriyetimizin kurucusu Ata’mızı, herbirimizin aklında ve kalbinde taşıdığı biçimde yani gerçek hatlarıyla tanımasını istiyorduk. Konunun Türk kamuoyunda yarattığı hassasiyet ve bazı değerli büyüklerimizin bizi cesaretlendirmesi, Koç Holding olarak bizi harekete geçirdi. Geçen yıl eylül ayında grup olarak girişimde bulunma kararı aldık.’ 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.